Roger Żochowski Roger Żochowski 26.06.2013 09:58
Ouya - część osób wpierających projekt do tej pory nie otrzymała konsoli
877V

Ouya - część osób wpierających projekt do tej pory nie otrzymała konsoli

Ouya wylądowała już w sklepach, więc teoretycznie każdy śmiertelnik może sobie ją kupić. Niestety producenci systemu zapomnieli chyba od czego to wszystko się zaczęło, bo część osób, które sfinansowały projekt do tej pory nie dostały obiecanej im konsoli.

Niestety, nie są to marginalne przypadki, bo w sieci aż huczy od informacji, że osoby, które łożyły na tworzenie Ouyi niemałe pieniądze za pośrednictwem Kickstartera, wciąż czekają na swój egzemplarz sprzętu wściekając się, że w sklepach można już go normalnie kupić. W sprawę zaangażowała się Julie Uhrman, założycielka Ouya Inc., która wyjaśniła, że wina leży po stronie... dystrybutora.

 
Ten dostał podobno zestawy z konsola już w maju, jednak do tej pory nie dopilnował, by wszystkim tym, którym należy się Ouya, dostali ją w swoje łapki. Jakby tego było mało system został przyjęty przez branże bardzo chłodno i raczej nie czeka go świetlana przyszłość, nawet pomimo tego, że cena 99 dolarów nie jest odstraszająca. Osobiście od samego początku nie wierzyłem w sukces tej inicjatywy i uważam, że są to pieniądze wyrzucone w błoto. 

Tagi: kickstarter ouya

Nie przegap