Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 13.08.2010 09:56
Moce karmiczne w Sims 3 na konsolach
1057V

Moce karmiczne w Sims 3 na konsolach

Z The Sims jest prawie tak, jak z Heńkiem Portierem: publicznie wszyscy się śmieją, a potem grają po kątach, tłumacząc, że kupili dla dziewczyny, siostry czy młodszego brata. Nie wnikam - pragnę jedynie przekazać Wam info o nowych możliwościach konsolowych Simów.xxxxx

 

W stosunku do wersji PC posiadacze konsol dostają całkiem nowe możliwości ingerencji w życie swoich podopiecznych - zobaczcie sami, w oficjalnej informacji prasowej.

 

"MOCE KARMY

Wraz z premierą gry The Sims 3 na konsolach przenośnych i stacjonarnych możesz się na własnej skórze przekonać, że wtrącanie się w codzienne życie Simów jak dotąd nie było możliwe na tak dużą skalę. Odblokuj specjalne moce karmy i użyj ich na swoich podopiecznych. Wyłącznie od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się pomóc Simom i obdarzysz ich szczęściem i urodą, czy może zechcesz stanąć na drodze ich życiowych sukcesów, rzucając na nich klątwy epickiej porażki i ognistej burzy. Wiedz jednak, że mocy karmy powinieneś używać z rozwagą, bo rezultaty ich działania mogę Cię w niespodziewany i niekoniecznie miły sposób zaskoczyć. Niektóre z mocy karmy dostępne są dla gracza już od samego początku zabawy, zaś inne należy sobie odblokować poprzez wypełnianie określonych wyzwań. Nowe moce karmy staną przed Tobą otworem również dzięki punktom karmy. Można je zdobywać za spełnianie zachcianek Simów, kupować w specjalnym sklepie lub automatycznie otrzymywać w momencie wybicia północy, zwanej również "Godziną rozrachunku", za rozsądne dysponowanie mocami.

DOBRE MOCE

Boska interwencja: Życie Twojego Sima dobiegło już końca i pragnąłbyś żeby powrócił w postaci ducha? Teraz stało się to możliwe!

Stare, dobre czasy: Usuń wszystkie czynniki z otoczenia Twojego Sima, które pogarszają jego samopoczucie i spraw by ponownie nastały dla niego dobre czasy.

Natychmiastowy przypływ urody: To Twoja szansa na poprawienie fizycznych atrybutów Twojego Sima. Doskonal jego wygląd do osiągnięcia pożądanego efektu. Użycie tej mocy doprowadza do otwarcia okna kreacji Sima, w którym można zmodyfikować jego twarz i inne cechy wyglądu.

Szczęście:  Pozwól Twojemu Simowi by poszczęściło mu się w życiu społecznym, prywatnym, zawodowym i nie tylko.

Super zaspokojenie: Błyskawicznie zregeneruj wszystkie paski potrzeb swojego Sima. Jego życie stanie się dzięki temu wspaniałe i pozbawione trosk, a Sim będzie z nadzieją spoglądał w przyszłość.

Ogromna wypłata: Zasyp swojego Sima pieniędzmi, podnosząc jego standard życia. Pamiętaj jednak, że nadmierna chciwość może z czasem zacząć go prześladować!

Przebłysk geniuszu: Usprawnij proces nabywania przez Twojego Sima wiedzy w takich dziedzinach jak gotowanie, logika czy sport.

Niespodziewana naprawa: Popsuł się Twój ulubiony prysznic, czy może po prostu marzy Ci się doprowadzenie domu Sima do idealnego stanu za jednym pstryknięciem palca? Dzięki tej mocy stanie się to możliwe.

 


ZŁE MOCE

Kosmiczna klątwa: Rzuć klątwę na Sima, w wyniku czego wyczerpane zostaną wszystkie jego paski potrzeb.

Trzęsienie: Wystrasz Simów potężnym trzęsieniem ziemi, które zniszczy znajdujące się w ich domach meble i pozostawi po sobie nieład.

Epicka porażka: Największy koszmar każdego Sima! Rzuć klątwę na Sima przemieniającą go w fajtłapę i ciesz się na widok jego niepowodzeń. Nie zapomnij, by na celowniku znalazł się czyjś dom, a nie Twój. Przyczyń się do bójek między Simami, utraty przez nich pracy, wybuchów pożarów i innych niemile widzianych zdarzeń.

Ognista burza: Zrzuć potężne kule ognia na posiadłość Simów, siejącej w niej spore zniszczenia.

Duch: Spraw by danego Sima zaczęły nawiedzać duchy.
 

Tagi: Electronic Arts The Sims 3