SKLEP
Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 09.06.2013 13:05
Platinum Games szykuje na E3 prawdziwą bombę?
816V

Platinum Games szykuje na E3 prawdziwą bombę?

Chyba nikt nie rzuci się do mnie z pięściami, jeśli powiem, że spośród wszystkich japońskich deweloperów w obecnej generacji konsol - obok Nintendo i From Software - to Platinum Games prezentuje najrówniejszą formę. Od dłuższego czasu wiadomo, że Atsushi Inaba i spółka dłubią nad The Wonderful 101 oraz Bayonetta 2, istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, iż za kilka dni Platynowi mocno nas zaskoczą.

Jeden z pracowników studia z Osaki napisał na swoim Twitterze, że jeśli jesteśmy fanami byłych pracowników Clover Studio i ich dorobku, to zbliżające się wielkimi krokami E3 będzie dla nas "niesamowite".

Czym więc autorzy Bayonetty i Vanquish mogliby chwycić graczy za dolne szczęki? Zwiastun drugiej odsłony przygód kruczowłosej wiedźmy ma szansę wysadzić fanów gier akcji z kapci, choć nie obrazimy się, jeżeli Japończycy zaprezentują kolejny nowy tytuł, tym razem dedykowany next-genom Sony i Microsoftu. Sequel Metal Gear Rising: Revengeance na potężne maszynki? Nie licząc jednego żołnierza z polskiej prowincji, osobiście nie znam madafaki, który w tym momencie nie wyszczerzyłby kłów.

Tagi: e3 2013 hideki kamiya platinum games twitter

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme