07.06.2013 19:39
Lords of the Fallen: Jedyny człowiek, który stawi czoło Bogowi - Harkyn
1621V

Lords of the Fallen: Jedyny człowiek, który stawi czoło Bogowi - Harkyn

Nowa gra CI GamesTomasza Gopa Lords of the Fallen zaczyna nabierać kształtów, poznajcie głównego bohatera którym jest tajemniczy Harkyn. Już wkrótce na nadchodzących targach E3 przyjdzie nam zobaczyć grę w akcji.

Kim właściwie jest Harkyn?

Dobre pytanie, niewiele wiadomo na dzień dzisiejszy o naszym bohaterze z wyjątkiem tego, że jako jedyny podejmie walkę z Upadłym Bogiem. Brzmi znajomo?

Rozwój Harkyna będzie zależał tylko i wyłącznie od poczynań graczy i tego jakie wybierzemy drzewko rozwoju z trzech dostępnych. Wszystkie skille będą unikatowe, a wraz z rozwojem gry protagonista będzie uczył się nowych i rósł w siłę, moc i epickość. Szykuje się wojna o wszystko z niegodziwym Bogiem, a gracze w butach Harkyna będą w epicentrum zapierającej dech w piersiach przygody. 

"Wygląd Harkyna, głównego bohatera LORDS of the FALLEN jest dość wybuchową mieszanką – wierzymy, że pomysł który mamy jest jednocześnie kontrowersyjny i atrakcyjny." - komentują twórcy 

 

 

Lords of the Fallen gra action-RPG ma być polskim Dark Souls jak widać Tomasz Gop jest przekonany, że jego gra podbije serca graczy. Szczerze życzę sukcesu i liczę na wybuchową mieszankę Wiedźmina, Darks Souls i God Of War. 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nadchodzące E3, które zapowiada się wyjątkowo dobrze.

Tagi: