Roger Żochowski Roger Żochowski 30.05.2013 12:31
Levelomania (27.05 - 02.06)
632V

Levelomania (27.05 - 02.06)

Kolejny tydzień Levelomanii za nami, a co za tym idzie, pierwszy Resident Evil 6 wyjechał do jednego z użytkowników PPE. W kolejnym, tygodniowym etapie ponownie do zgarnięcia będzie produkcja Capcom.

Poniżej dziesiątka najbardziej aktywnych użytkowników z minionego tygodnia. Resident Evil trafia tym razem do użytkownika mastahluc. Prosimy o kontakt na adres [email protected] Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na cztery tygodnie, zaś użytkownikiem miesiąca raz na trzy.
 

1. mastahluc                       
2. Proboszcz777
3. Iron
4. Andrew Ryan
5. szałek P&S blog             
6. klonik  
7. Sephrio         
8. kapsell    
9. dzeppetto               
10. BR78   

Levelomania (27.05 - 02.07) - Resident Evil 6


Osoba, która w okresie od 27 maja do 2 czerwca zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą Resident Evil 6.

Przy okazji informujemy, że równocześnie toczy się również zabawa o tytuł użytkownika miesiąca, gdzie do wygrania jest gra BioShock Infinite.

 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Zapraszamy Was także do zapoznania się z informacjami na temat tego, w jaki sposób można wziąć udział w zabawie, a także zachęcamy do odwiedzenia podstrony ze stosownym regulaminem.

Pytania i odpowiedzi:
 

1. Jak zdobyć Punkty Doświadczenia?

Punkty Doświadczenia przyznawane są za aktywności czynione przez Użytkownika na PPE.pl. Przez aktywności należy rozumieć np. dodawanie komentarzy, komentowanie materiałów, ocenianie gier itp. Punkty Doświadczenia przyznawane są również za Osiągnięcia. Użytkownik zdobywa Osiągnięcia po wykonaniu określonej przez Organizatora czynności, która ma przydzieloną swoją indywidualną ilość punktów (np. zalogowanie się na PPE.pl, dodanie określonej liczby komentarzy itp.)

 

2. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć?

Ilość Punktów Doświadczenia jest nieograniczona. Każdy kolejny PD wpływa na ilość całkowitą punktów i pozwala zdobywać kolejne levele. 

 

3. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć za...

Ze względu na autorski system społecznościowy, który opracowaliśmy, nie ujawniamy listy aktywności ani listy Osiągnięć. Działanie to służy wyeliminowaniu wszelkich praktyk "nabijania" punktów w celu zdobycia nagrody. W zależności od intencji Organizatora informację na temat konkretnych aktywności lub Osiągnięć mogą zostać podane do wiadomości publicznej. 

 

4. Powinienem zdobyć punkt, ale go nie mam...

Punkty za wszelkie aktywności lub Osiągnięcia dodawane są do profilu Użytkownika z 30-sekundowym opóźnieniem. W przypadku braku punktów w profilu prosimy o kontakt. Prosimy jednak pamiętać, że różne aktywności są różnie punktowane, a duże znaczenie ma również to, jakie aktywności zostały wykonane w jakim czasie (niektóre aktywności są ograniczone ilościowo w cyklu 24-godzinnym). Ponadto niektóre aktywności nagradzane są punktami dopiero po zarejestrowaniu danej czynności przed administrację strony (np. dodanie własnego materiału, który musi zostać zaakceptowany przez administrację). 

 

5. Kiedy zaczyna się konkurs, a kiedy kończy?

  • konkurs tygodniowy trwa od północy w poniedziałek do północy w niedzielę
  • konkurs miesięczny trwa od północy pierwszego dnia danego miesiąca do północy ostatniego dnia tego samego miesiąca

 

6. Wygrałem nagrodę, co dalej?

Po zakończonym cyklu konkursowym (tygodniowym lub miesięcznym) redakcja PPE.pl ogłosi oficjalne wyniki z prośbą o przesłanie danych adresowych przez Użytkownika, który wygrał rywalizację w danym cyklu konkursowym.

Tagi: levelomania muve resident evil 6