Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 23.05.2013 15:01
Poznaliśmy zawartość edycji specjalnej oraz kolekcjonerki GTA V!
2348V

Poznaliśmy zawartość edycji specjalnej oraz kolekcjonerki GTA V!

Rockstar podał poinformował, na jakie atrakcje będą mogły liczyć osoby, które zdecydują się zakupić Grand Theft Auto V w edycji specjalnej oraz kolekcjonerskiej. Jeśli już teraz bylibyście gotowi wydać dwa razy więcej pieniędzy niż zwykle, aby łyknąć podstawkę, to oferta Amerykanów z pewnością Was zainteresuje.

Grand Theft Auto V Special Edition

Jeśli zdecydujecie się wydać kapuchę na ten zestaw, otrzymacie: kopię gry GTA V, SteelBook z ekskluzywnymi artworkami (przedstawiającymi bohaterów "piątki"), mapę Los Santos i Blaine County, Stunt Plane Trials - wyzwania dla pilotów, Special Ability Boost - pasek ze specjalnymi umiejętnościami postaci będzie się regenerować 25% szybciej, bonusową broń (Pistol .05, Bullpup Shotgun, Hammer) oraz dodatkowe tatuaże i stroje. Edycję specjalną wyceniono na 79 dolarów.

Grand Theft Auto V Collector’s Edition

Oprócz tego, co znajdziemy w edycji specjalnej, otrzymamy: torbę z logo GTA V, czapkę bandziorka z Los Santos, dodatkowy materiał do ściągnięcia (unikatowe samochody stylizowane na te lat 30. oraz garaże; ekskluzywne pojazdy to Hotknife, CarbonRS i Khamelion), a także skórki bohaterów starszych części GTA do multi. Zestaw kosztować ma 159 dolarów.

Składając pre-order na piątą odsłonę GTA, dostaniemy jeszcze taki oto sterowiec:

 

Tagi: Edycja Kolekcjonerska edycja specjalna Grand Theft Auto V GTA V Rockstar