Roger Żochowski Roger Żochowski 16.05.2013 18:05
Lords of the Fallen, gra twórcy Wiedźmina, zmierza na next-geny
939V

Lords of the Fallen, gra twórcy Wiedźmina, zmierza na next-geny

Pamiętacie jeszcze Tomasza Gopa, niegdyś twarz CD Projekt RED, a obecnie jednego z pracowników CI Games? Właśnie się dowiedzieliśmy, że jego kolejna produkcja ma się dobrze i zmierza na... konsole kolejnej generacji.

Lords of the Fallen, produkcja z gatunku fantasy action-RPG z widokiem TTP zadebiutuje w przyszłym roku, choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. W notatce prasowej wydanej przez CI Games Tomasz Gop stwierdza:


Najważniejszym celem zespołu pracującego nad Lords of the Fallen jest spełnienie oczekiwań graczy poszukujących prawdziwych wyzwań. Już od samego początku rozgrywki, Lords of the Fallen zapewni intrygującą i wciągającą rozgrywkę. Wyjątkowo spektakularni przeciwnicy, eksploracja każdego zakątka autorskiego uniwersum, czy swobodne modyfikowanie umiejętności i wyposażenia postaci – wszystko to zapewni ogromną satysfakcję i przyjemność z postępów w grze ambitnym graczom.

Lords of the Fallen to gra action-RPG posiadająca taktyczny system walki oraz różnorodne ścieżki rozwoju postaci. Akcja gry została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Przemierzą świat podzielony konfliktami sprzymierzeńców Upadłego Boga z jego kontestatorami i podczas fascynującej podróży podejmą szereg ważnych decyzji, które wpłyną nie tylko na bohatera, ale na cały otaczający świat i fabułę. Grywalna wersja Lords of the Fallen zostanie zaprezentowana na żywo podczas targów E3

Tagi: CI Games lords of the fallen tomasz gop