Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 09.05.2013 17:00
Capcom przedstawił swoje oczekiwania w kwestii sprzedaży nadchodzących gier
686V

Capcom przedstawił swoje oczekiwania w kwestii sprzedaży nadchodzących gier

Włodarze żółto-niebieskich uznali liczbę opchniętych egzemplarzy Resident Evil 6 oraz DmC: Devil May Cry za niezadowalającą i wygląda na to, że czegoś się przy tej okazji nauczyli. Capcom przedstawił dziś swoje oczekiwania w kwestii sprzedaży nadchodzących gier, z których wynika, iż firma nauczyła się pokory.

W najbliższych miesiącach na rynku zadebiutuje pięć dużych produkcji Japończyków: Resident Evil: Revelations na konsole stacjonarne, Monster Hunter 4, Lost Planet 3, Ace Attorney 5, a także czwarta odsłona Sengoku Basara.

Serwis Siliconera poinformował dzisiaj o oczekiwaniach, jakie względem pierwszych trzech tytułów ma wydawca. Capcom liczy, że do 31 marca 2014 uda się opchnąć 2,8 mln sztuk nowego Monster Hunter, co biorąc pod uwagę wyniki uzyskane przez "trójkę" oraz Portable 3rd (tylko w Japonii), wydaje się jak najbardziej realne. Firma zakłada, że dużo mniejszą popularnością będą cieszyć się Lost Planet 3 oraz przenośny Resident Evil w HD. Wydawca życzy sobie, by do końca marca przyszłego roku na każdą z tych pozycji znalazło się 1,3 mln chętnych.

Tagi: Capcom lost planet 3 monster hunter 4 resident evil: revelations - unveiled edition sprzedaż