redakcja PPE redakcja PPE 01.05.2013 00:09
Levelomania - BioShock Infinite wkracza do akcji
879V

Levelomania - BioShock Infinite wkracza do akcji

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, wraz z początkiem nowego miesiąca rozpoczynamy drugą - obok tygodniowej - odsłonę naszej zabawy. Levelomania miesięczna to te same zasady, które znacie ze zmagań tygodniowych. Zasadnicza różnica to długość zabawy i przygotowana przez nas nagroda. 

Dla zwycięzcy majowych zmagań w Levelomanii miesięcznej przygotowaliśmy grę BioShock Infinite (PS3).

Zasady zabawy są Wam znane - przygotowany przez nas system punktuje Wasze aktywności, co przekłada się na pozycję każdego użytkownika w rankingu tygodniowym i miesięcznym. Od dzisiaj ruszamy ze zmaganiami miesięcznymi, których rozstrzygnięcie poznamy o północy z 31 maja na 1 czerwca - lider rankingu zgrania BioShock Infinite w wersji na PS3. Na stronie Społeczności aktywowany został już ranking miesięczny, tym samym w każdej chwili możecie sprawdzić stu najaktywniejszych userów. Oczywiście wraz ze startem nowego miesiąca wszyscy użytkownicy mają wyzerowane punkty w rankingu miesięcznym. 

Przypominamy również o trwającej Levelomanii tygodniowej, w której do wygrania XCOM: Enemy Unknown (PS3). Tutaj zabawa trwa do północy 5 maja. Wyniki ogłosimy w poniedziałek, 6 maja. 
 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Zapraszamy Was także do zapoznania się z informacjami na temat tego, w jaki sposób można wziąć udział w zabawie, a także zachęcamy do odwiedzenia podstrony ze stosownym regulaminem.

 

Pytania i odpowiedzi:

 
1. Jak zdobyć Punkty Doświadczenia?
Punkty Doświadczenia przyznawane są za aktywności czynione przez Użytkownika na PPE.pl. Przez aktywności należy rozumieć np. dodawanie komentarzy, komentowanie materiałów, ocenianie gier itp. Punkty Doświadczenia przyznawane są również za Osiągnięcia. Użytkownik zdobywa Osiągnięcia po wykonaniu określonej przez Organizatora czynności, która ma przydzieloną swoją indywidualną ilość punktów (np. zalogowanie się na PPE.pl, dodanie określonej liczby komentarzy itp.)
 
2. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć?
Ilość Punktów Doświadczenia jest nieograniczona. Każdy kolejny PD wpływa na ilość całkowitą punktów i pozwala zdobywać kolejne levele. 
 
3. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć za...
Ze względu na autorski system społecznościowy, który opracowaliśmy, nie ujawniamy listy aktywności ani listy Osiągnięć. Działanie to służy wyeliminowaniu wszelkich praktyk "nabijania" punktów w celu zdobycia nagrody. W zależności od intencji Organizatora informację na temat konkretnych aktywności lub Osiągnięć mogą zostać podane do wiadomości publicznej. 
 
4. Powinienem zdobyć punkt, ale go nie mam...
Punkty za wszelkie aktywności lub Osiągnięcia dodawane są do profilu Użytkownika z 30-sekundowym opóźnieniem. W przypadku braku punktów w profilu prosimy o kontakt. Prosimy jednak pamiętać, że różne aktywności są różnie punktowane, a duże znaczenie ma również to, jakie aktywności zostały wykonane w jakim czasie (niektóre aktywności są ograniczone ilościowo w cyklu 24-godzinnym). Ponadto niektóre aktywności nagradzane są punktami dopiero po zarejestrowaniu danej czynności przed administrację strony (np. dodanie własnego materiału, który musi zostać zaakceptowany przez administrację). 
 
5. Kiedy zaczyna się konkurs, a kiedy kończy?
Konkurs tygodniowy trwa od północy w poniedziałek do północy w niedzielę. Konkurs miesięczny trwa od północy pierwszego dnia danego miesiąca do północy ostatniego dnia tego samego miesiąca.
 
6. Wygrałem nagrodę, co dalej?
Po zakończonym cyklu konkursowym (tygodniowym lub miesięcznym) redakcja PPE.pl ogłosi oficjalne wyniki z prośbą o przesłanie danych adresowych przez Użytkownika, który wygrał rywalizację w danym cyklu konkursowym.

Tagi: konkurs levelomania redakcja