Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 08.04.2013 16:41
Wystrzałowy tydzień z Halo 4
563V

Wystrzałowy tydzień z Halo 4

Microsoft wraz z 343 Industries przygotował na ten tydzień nie lada atrakcje dla fanów Halo 4. Już dzisiaj pobrać można nowy zestaw map, Castle Map Pack, a kolejne dni przyniosą ze sobą m.in. drugą część soundtracku do gry i specjalne wyzwania.

xxxxx

 

Tydzień „Halo: Drop Shock” - nowy pakiet map Castle, nowa ścieżka dźwiękowa, emocjonujące wyzwania i inne oferty specjalne

 

Cały tydzień nowych dodatków „Halo 4” rusza w poniedziałek 8 kwietnia razem z wydaniem trzeciego pakietu map dla rozgrywek wieloosobowych Gry Wojenne

 

Microsoft i 343 Industries prezentują tydzień „Halo: Drop Shock”, czyli skoncentrowaną porcję nowych dodatków do „Halo 4”, możliwość zdobycia gratisów oraz promocyjne ceny i wyprzedaż dodatkowych materiałów. Niezależnie od tego, czy jesteś zaprawionym w boju Spartaninem czy nowicjuszem w Grach Wojennych, mapy, muzyka i promocje tygodnia „Halo: Drop Shock” pozwolą Ci wyposażyć się w różne dodatki i gadżety, które w pełni przygotują do bitwy każdego gracza i jego znajomych.

 

Przegląd wszystkich atrakcji dostępnych podczas tygodnia „Halo: Drop Shock”:

 

Poniedziałek, 8 kwietnia – Wprowadzenie pakietu map Castle na Xbox LIVE

 

Wprowadzenie pakietu map Castle1 (Castle Map Pack) rozpoczyna cały tydzień spartańskiej rozrywki. Opracowany przez Certain Affinity we współpracy z 343 Industries pakiet map daje graczom trzy duże i średnie mapy, opracowane pod kątem dynamicznej walki i wielkich bitew na pokładach pojazdów bojowych, na wspaniałych otwartych przestrzeniach, w których strategia zespołu jest kluczem do sukcesu misji.

 

Wraz z wprowadzeniem pakietu map Castle, 343 Industries przedstawia system Competitive Skill Rank (CSR), czyli 50 stopniowy system rankingowy, który mierzy poziom umiejętności gracza w rozgrywce Gier Wojennych, inteligentnie dopasowuje mu przeciwników o podobnych umiejętnościach i na profilu Halo Waypoint informuje gracza o jego pozycji w rankingu. Już od dziś od godziny 10, aż do 22 kwietnia do godziny 10, graj w Castle Team DLC, zdobądź 35, lub wyższy stopień w rankingu, a otrzymasz ekskluzywny gadżet dla Awatara.

 

Wtorek 9 kwietnia – Debiut oryginalnej ścieżki dźwiękowej „Halo 4” Vol. 2

 

Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła pierwsza część ścieżki dźwiękowej „Halo 4” jej producent i kompozytor Neil Davidge, 343 Industries wraz z 7Hz Productions ma przyjemność zaprezentować drugą część ścieżki dźwiękowej do „Halo 4”.

 

Oryginalna ścieżka dźwiękowa „Halo 4” Vol. 2 zawiera 20 utworów w cyfrowym wydaniu nawiązujących do głównych motywów muzycznych gry. 11 utworów zostało skomponowanych i nagranych przez Neila Davidge, pozostałe przez kompozytora z 343 Industries - Kazuma Jinnouchi. Kazuma zinterpretował też na nowo klasyczny kawałek Martina O’Donnella i Michaela Salvatori „Never Forget” z „Halo 3”. Utwory pojawiają się na ścieżce dźwiękowej w takiej samej chronologicznej kolejności jak w grze, aby wprowadzić słuchacza w samo serce wydarzeń z gry. Soundtrack „Halo4” Vol. 2 będzie można kupić od 9 kwietnia na stronie www.halo4soundtrack.com.

 

Środa, 10 kwietnia – Awansuj w ranking dzięki wyzwaniom z Extra XP

 

343 Industries podkręci emocje tygodnia Halo dzięki nowym wyzwaniom z Extra XP, które poprzez grę online pozwolą szybciej podnieść graczom swoją pozycję w rankingu Spartan.

 

Dzięki 14 dziennym i 6 tygodniowym wyzwaniom gracze będą mieli okazje zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia konkurując w dowolnym trybie „Halo 4” czy to w Grach Wojennych, Spartan Ops czy kampanii. Wyzwania te zostały opracowane specjalnie na potrzeby tygodnia „Halo: Drop Shock”, pozwalają zdobyć więcej XP niż standardowe wyzwania dla wszystkich graczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzienne wyzwanie można realizować tylko raz dziennie przez cały tydzień, trzeba więc próbować zarobić najwięcej jak to możliwe każdego dnia.

 

Szczegóły wyzwań dostępne na Halo Waypoint.

 

Czwartek, 11 kwietnia - Dzień Spartan Ops Day z możliwością zdobycia gratisów

 

Czym byłby tydzień „Halo” bez dnia poświęconego szalenie popularnemu Spartan Ops? Grając w trybie pojedynczym lub wspólnie z trzema znajomymi odkryjesz zakątki Requiem w rozdziałach opartych na osiągnięciu celu i pomożesz odkryć sekrety tajemniczego świata Forerunner. Graj od 11 kwietnia od godziny 10 do 12 kwietnia do godziny 10, ukończ 5 misji Spartan Ops a otrzymasz ekskluzywny dodatek dla Awatara. 

 

Fani mogą również odtworzyć swoje ulubione misje Spartan Ops z pierwszego sezonu, zaczynającego się na nowo podczas tygodnia „Halo: Drop Shock”, poczynając od pierwszego epizodu.

 

Szczegóły, w tym również regulamin, dostępne na Halo Waypoint.

 

Piątek, 12 kwietnia – Wyprzedaż dodatków „Halo 4” na Xbox LIVE

 

W piątek, 12 kwietnia, będzie miała miejsce wyprzedaż dodatków „Halo 4” dla każdego, kto do tej pory nie zakupił pakietu War Games Map Pass lub dwóch pierwszych pojedynczych zastawów map. Ceny przedstawiają się następująco:

 

* „Halo 4” War Games Map Pass: 1600 Microsoft Points (oryginalnie 2000 Microsoft Points)

* Crimson Map Pack: 600 Microsoft Points (oryginalnie 800 Microsoft Points)

* Majestic Map Pack: 600 Microsoft Points (oryginalnie 800 Microsoft Points)

 

Więcej szczegółów na temat tygodnia „Halo: Drop Shock” jest dostępnych na Halo Waypoint.

Tagi: 343 Industries dlc Halo 4 microsoft

Nie przegap