Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 05.08.2010 10:38
KAKA na okładce FIFA 11
653V

KAKA na okładce FIFA 11

Otrzymaliśmy właśnie informację prasową od Electronic Arts o międzynarodowej "twarzy" gry FIFA 11 - okładkę zdobił będzie KAKA z Realu Madryt. Oczywiście w towarzystwie innych piłkarzy, zależnie od kraju edycji - polską "twarz" poznamy podczas gamescom.xxxxx

 

Oto pełna notka prasowa od EA Polska:

 

"PIŁKARZ KAKA NA OKŁADCE GRY FIFA 11

 
Ofensywny pomocnik Realu Madryd twarzą najnowszej części piłkarskiego cyklu.
 
Z przyjemnością informujemy, że na okładce najnowszej gry z serii FIFA zagości Kaka, zawodnik Realu Madryt. Ten dwudziestoośmioletni Brazyliczyk będzie twarzą ogólnoświatowej kampanii marketingowej najpopularniejszej elektronicznej gry sportowej. Kaka jest częścią grupy siedemnastu piłkarskich gwiazd, które ozdobią premierę tytułu. Na okładkach Brazylijczykowi towarzyszyć będą zawodnicy z innych wielkich klubów, dobranych adekwatnie do rejonu każdej wersji. FIFA 11 trafi do sklepów w Europie 1 października.
 
Ricardo Izecson dos Santos Leite, powszechnie znany jako Kaka, jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy obecnego pokolenia. Na swoim koncie ma Złotą Piłkę i nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza za 2007 rok. W trakcie ostatniego sezonu 2009 - 2010, w 22 meczach dla Realu Madryt Kaka zdobył 8 bramek.
 
"Od lat jestem fanem gier EA SPORTS a szczególnie serii FIFA" podkreślił Kaka. "Decyzja o wyborze mnie na okładkę FIFA 11 to wielki zaszczyt. Dotychczas jedynie kilkunastu piłkarzy miało okazję być twarzą tego wyśmienitego sportowego cyklu."
 
Kaka swoją karierę rozpoczął w wieku 15 lat występując w barwach klubu Sao Paulo FC. W 2003 roku trafił do włoskiego A.C. Milan a 6 lat później do Realu Madryt. W 372 występach strzelił aż 133 gole, co ugruntowało jego pozycję jako jednego z najbardziej skutecznych ofensywnych napastników w historii futbolu.
 
"Za każdym razem, kiedy Kaka wychodzi na boisko reprezentuje on piękny styl, pełen kreatywności i pasji" - powiedział przedstawiciel EA SPORTS. "Idealnie pasuje do nowego systemu Personality+, który umożliwia odzwierciedlenie na boisku indywidualnych cech każdego zawodnika. Dzięki swoim umiejętnościom Kaka jest zawsze o krok przed rywalami. Kapitalnie znajduje sobie miejsce na boisku a pomysłowymi podaniami "z klepki" i niespodziewanymi strzałami z dużej odległości dezorganizuję obronę przeciwnika. Jego styl jest całkowicie unikatowy i gracze poczują tę różnicę na wirtualnym boisku."
 
Bazując na systemie z FIFA 10, zwyciężczyni 50 nagród dla najlepszej gry sportowej, FIFA 11 rewolucjonizuje mechanikę prowadzenia piłkarzy dzięki Personality+. FIFA 11 wprowadza także system Pro Passing, gdzie skuteczność podań będzie zależna od umiejętności gracza trzymającego pad, a także od sytuacji na boisku i zdolności prowadzonego zawodnika. "
 
Kto będzie towarzyszył powyższej personie na polskiej okładce FIFA 11 dowiemy się podczas targów w Kolonii - bądźcie czujni.
 

Tagi:

Nie przegap