Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.02.2013 08:41
"Nie skończyliśmy jeszcze prac nad PS4"
1632V

"Nie skończyliśmy jeszcze prac nad PS4"

W Sieci pojawił się wywiad brytyjskiego Guardiana z Shuheim Yoshidą. W rozmowie z tym periodykiem Yoshida wyjaśnia m.in. dlaczego podczas PlayStation Meeting nie zaprezentowano wyglądu PlayStation 4. 

xxxxx

Guardian zapytało o przyczynę nieukazywania wizerunku PS4. Czy powodem takiego posunięcia było to, że firma chce zostawić sobie atrakcje na targi E3 czy też dlatego, że sprzęt jest cały czas w fazie prototypowej?

"Nie skończyliśmy jeszcze prac nad hardwarem i podjęliśmy decyzję, że nie będziemy starać się przyspieszać tego procesu. Trzeba też przyznać, że mamy dużo czasu od lutego do premiery; musimy planować ujawnianie atrakcji w kilku fazach. Naszym celem na PS Meeting było pokazanie kilku gier i zachowanie odsłonięcia samej konsoli na później" - powiedział Yoshida.

Prezes Sony Worlwide Studios potwierdził również, że nowe wszystkie tytuły na PS4 będą wydawane równolegle poprzez PS Store. W tym samym dniu, w którym pojawią się na półkach sklepowych, gracze będą mogli pobierać je z Internetu.

Tagi: playstation 4 playstation network ps store sony entertainment network