Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 31.01.2013 17:58
Serię Medal of Honor czeka dłuższa przerwa
795V

Serię Medal of Honor czeka dłuższa przerwa

Wczoraj informowałem Was o stanowisku Ubisoftu w sprawie Prince of Persia. Książę jest obecnie na wakacjach, a firma zastanawia się, w jakim kierunku popchnąć markę. Podobnych zmartwień nie mają włodarze Electronic Arts, którzy rozczarowani wynikami Warfightera, postanowili zawiesić serię Medal of Honor.

xxxxx

 

Serwis Polygon przytoczył dziś słowa Petera Moore z Electronic Arts, który poinformował o tym, iż serię Medal of Honor czekają dłuższe wakacje:

 

 

"Musieliśmy zmierzyć się z dwoma wyzwaniami: słabym przyjęciem ostatniego MoH przez recenzentów i graczy oraz zwalniającym rynkiem shooterów. Przyznajemy, że Medal of Honor: Warfighter był porażką.

 

Nasza gra prezentowała się solidnie, jednak skupienie się przez nas na autentyczności starć nie przypadło do gustu graczom. Swoje trzy grosze dorzucili też krytycy, ponieważ gra otrzymała oceny niższe niż powinna.

 

Obecnie wyrzucamy serię Medal of Honor z naszego cyklu wydawniczwgo, więc gracze nie zobaczą tego tytułu przez dłuższy czas. Planujemy wypuszczać co roku inną strzelaninę."

 

 

Myślicie, że takie posunięcie ze strony EA jest słuszne? W końcu sentymentalnych fanów MoH nie brakuje...

Tagi: