Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 30.01.2013 17:47
Muramasa Rebirth ukaże się na Zachodzie
581V

Muramasa Rebirth ukaże się na Zachodzie

Świetna wiadomość dla posiadaczy PlayStation Vita, którzy nie pogardzą dobrą japońszczyzną. Znana właścicielom Nintendo Wii Muramasa: The Demon Blade doczekała się podkoksowanego portu na handhelda Sony, który pojawi się również na Zachodzie pod zmienionym tytułem - Muramasa Rebirth.

xxxxx

 

Firma Aksys Games podała do wiadomości, że ulepszona wersja Muramasy zostanie wydana na terenie Stanów Zjednoczonych. Nawet gdyby Rebirth nie ukazało się oficjalnie w Europie, dla posiadaczy Vity nie będzie stanowić to większego problemu, ponieważ nowy handheld Sony nie posiada blokady regionalnej. Japończycy w produkcję Vanillware zagrają już 28 marca, jednak data wydania gry na Zachodzie nie została jeszcze ustalona.

 

Muramasa Rebirth PS Vita doczeka się kilku dodatków i usprawnień, możemy też liczyć na wykorzystanie unikatowych możliwości kieszonsolki Sony. Oprócz ładniejszej oprawy graficznej, zestawu trofeów oraz innego sterowania, deweloper zapowiedział dodatkowe scenariusze dla starych oraz nowych bohaterów.

Tagi: marvelous aql murasama: the demon blade Vanillaware