Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 30.01.2013 16:08
Od Prince of Persia trochę sobie odpoczniemy
820V

Od Prince of Persia trochę sobie odpoczniemy

Nie da się ukryć, że choć na PlayStation 3 i Xboksa 360 ukazały się dwie udane odsłony Prince of Persia, to gwiazda Księcia na obecnej generacji konsol mocno przygasła. Oczkiem w głowie Ubisoftu stała się teraz seria Assassin's Creed, która przynosi francuskiej firmie tony kapuchy. Jeśli wyczekujecie nowych przygód Księcia, to muszę Was zmartwić, gdyż serię czeka dłuższa przerwa...

xxxxx

 

Podczas rozmowy z serwisem IGN na temat cyklu Prince of Persia wypowiedział się Yannis Mallat z Ubisoft Montreal:

 

 

"Aby sprawnie zarządzać taką marką, jaką jest Prince of Persia, należy mieć na uwadze naprawdę wiele czynników. Muszę uczciwie powiedzieć, że na tę chwilę Prince of Persia zostało wstrzymane. Seria potrzebuje przerwy, dzięki której będzie mogła wziąć głęboki oddech i dojrzeć.

 

Fani cyklu Prince of Persia nie mają powodu do niepokoju. Przygody Księcia są częścią portfolio Ubisoftu. Jeśli tylko będziemy mogli zaprezentować coś fanom, z pewnością to zrobimy, gdyż jest to dla nas marka tak samo ważna, jak każda inna."

 

 

Jeśli stęskniliście się za Księciem i chcecie ograć go w HD, pozostaje Wam odkurzyć bajecznie wyglądające Prince of Persia (2008), The Forgotten Sands lub trzy klasyczne odsłony w Prince of Persia Classic Trilogy HD.

Tagi: Prince of Persia Ubisoft Ubisoft Montreal