Roger Żochowski Roger Żochowski 29.07.2010 09:15
Black Ops również na DS-a
966V

Black Ops również na DS-a

Użytkownicy Nintendo DS nie gęsi i swoje Call of Duty: Black Ops również dostaną. Czym chce zaskoczyć graczy n-Space, producent przenośnej wersji gry?xxxxx
 

 

Zacznijmy od tego, że nie będzie to zwykły port dostosowany do możliwości technicznych przenośnej konsoli Nintendo. W pewnym sensie będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową produkcją, o czym może świadczyć fakt, że fabuła skupi się na uzupełnieniu wątków przedstawionych w wersji na duże konsole.
 

Sporym zmianom ulegnie również interfejs. W poprzedniej odsłonie gry fani narzekali na dość uciążliwe sterowanie stylusem, dla tego teraz nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby skorzystać z przycisków. W grze znajdzie się oczywiście multiplayer maksymalnie dla sześciu graczy. Będzie też możliwość gry w kooperacji z drugą osobą, oraz sprawdzenia swoich sił w trybach Arcade i Challenge. Całość uzupełni specjalny system zdolności oparty na perkach oraz misje, w których wzbijemy się w przestworza. W galerii możecie rzucić okiem na pierwsze screeny.

 

Tagi: Activision call of duty: black ops