Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.01.2013 13:58
Koch Media zatroszczy się o Saints Row i Metro
750V

Koch Media zatroszczy się o Saints Row i Metro

W dni wczorajszym niemiecki wydawca Koch Media wyłożył niemal 30 milionów dolarów na zakup marki Metro i studia Volition wraz z podlegającą mu serią Saints Row. Sekcja zwłok THQ na szczęście zaowocowała bezpieczeństwem obu świetnych IP. Co więcej, nowy właściciel zapewnia, iż czeka je świetlana przyszłość

xxxxx

 

Serwis VG247 opublikował stanowisko szefa Koch Media, dr Klemensa Kundratitza, w sprawie nowych nabytków:

 

"Koch Media wita nowe, wspaniałe marki w rozrywkowej rodzinie Koch Media. Z ponad 200 grami wydanymi na liczące się platformy i uduwodnionymi sukcesami w postaci tworzenia znanych IP, takich jak Dead Island, Deep Silver znajduje się w idealnej pozycji, by poprowadzić obie marki ku nowej generacji interaktywnej rozrywki."

 

Swoje 3 gosze dorzucił także Menno van der Bil z Deep Silver, oddziału Koch Media:

 

"Deep Silver ma już pod swoimi skrzydłami niezwykłe gry, wliczając w to mogące pochwalić się ogromnym sukcesem Dead Island. Tak Saints Row, jak i Metro idealnie pasują do naszego przyszłego lineup'u i strategii na najbliższe lata. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością poprowadzenia tych szanowanych licencji w świetlaną przyszłość. Witamy także legendarnego dewelopera, Volition, w grupie Koch Media/Deep Silver."

 

I bardzo dobrze. Nie ukrywam, iż ze wszystkich marek THQ najbardziej zależało mi właśnie na Saints Row i Metro, a Koch Media wydaje się być dobrym domem dla obu IP.

Tagi: