Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 22.01.2013 18:11
RE: Revelations na stacjonarkach! [UPDATE]
1571V

RE: Revelations na stacjonarkach! [UPDATE]

To już pewne! Resident Evil: Revelations, jedna z najciekawszych gier na 3DS-a, a w opinii fanów ostatni "prawdziwy" Resident, ukaże się na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Wii U. Pierwsza informacja na ten temat pojawiła się w Sieci pod koniec listopada, ostatnio mogliśmy obejrzeć listę osiągnięć na X360, a teraz wiemy już kiedy i z jakimi zmianami Revelations zakręci się w czytnikach stacjonarek.

xxxxx

 

Capcom podał dziś do wiadomości, że Revelations zadebiutuje w USA 21., a w Europie 24 maja 2013 na PS3, X360 i Wii U. Gra trafi zarówno na sklepowe półki, jak i do cyfrowych sklepików, a wyceniono ją na niecałe 50 dolarów. Wydana w styczniu 2012 roku na 3DS-a produkcja doczeka się wielu usprawnień i nowości.

 

Wydawca poinformował, że Revelations doczeka się oprawy HD, lepszych efektów świetlnych, zremasterowanej oprawy dźwiękowej i, co oczywiste, wsparcia trofeów i osiagnięć. Otrzymamy również dodatkowych przeciwników, jeszcze wyższy poziom trudności oraz wiele nowości w trybie Raid Mode, takich jak świeże pukawki, nowe umiejętności czy możliwość zabawy w skórze znanych bohaterów z serii RE (w tym kultowego Hunka). Revelations zaliczymy w co-opie przez Sieć lub samotnie.

 

UPDATE:

 

Capcom wypuścił także stosowny zwiastun:

 

Tagi: