Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 18.01.2013 18:42
Dzięki multi przygoda Lary będzie trwać dalej
504V

Dzięki multi przygoda Lary będzie trwać dalej

Informacja o tym, że w najnowszej odsłonie Tomb Raider pojawi się multiplayerowa sieka, nie zbulwersowała specjalnie miłośników serii. Przepis dewelopera na reboot jest prosty - zrywająca beret akcja z posmakiem survivalu. Zdaniem Daniela Bissona z Eidos Montreal, multi będzie przedłużeniem przygody z kampanii.

xxxxx

 

W rozmowie z serwisem Eurogamer, Bisson przyznał, że jednym z powodów zaimplementowania trybu multiplayer, była chęć rozszerzenia uniwersum Tomb Raider:

 

 

"Bawiąc się w kampanii, rozpoczynamy przygodę, a następnie ją kończymy. Istnieją jednak gry, które mają bardzo bogate uniwersa, w których chcielibyśmy zostać jak najdłużej.

 

Chcieliśmy więc, aby dzięki multi przygoda w świecie Lary trwała znacznie dłużej. Skupiliśmy się zatem na nowych mapach czy nowych rozwiązaniań w gameplayu, chcąc oddać graczom żyjący własnym życiem świat.

 

Oczywiście nie dopuszczaliśmy do siebie myśli,  że single-player mógłby ucierpieć przez tryb wieloosobowy. Będąc szczerym, nie od razu wszystko wyglądało rewelacyjnie, był to jednak pierwszy krok. Teraz multi jest bardzo mocne i działa świetnie - jest to Tomb Raider!".

 

 

O tym, jak wygląda to w rzeczywistości, przekonamy się 5 marca.

Tagi: