Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 18.01.2013 11:49
Podwójne uderzenie Team Ninja na PSV
595V

Podwójne uderzenie Team Ninja na PSV

W Sieci wylądowały zwiastuny montowanych przez Team Ninja z myślą o handheldzie Sony Dead or Alive 5 Plus i Ninja Gaiden Sigma 2 Plus. Niby to tylko odpowiednio zmodyfikowane porty, ale przy obecnym stanie biblioteki gier na Vitę, jej posiadacze nie powinni wybrzydzać, tylko powitać oba tytuły z otwartymi rękami.

xxxxx

Wszyscy fani krwawej jatki i radośnie podskakujących biustów zdążyli już pewnie dokładnie przeorać obie gry na dużych konsolach, co nie znaczy jednak, iż nie powinni zainteresować się ich "kieszonkowymi" wersjami. Nic tak nie umila długiej podróży lub ciągnącej się w nieskończoność kolejki, jak dekapitowanie przeciwników i podziwianie atrybutów "mangowych" panienek. No chyba, że jedziemy ze znajomym pociągiem, a ten szczęśliwym trafem ma cztery plastikowe kubeczki, sok i solidnego litrażu centralę...

 

Wróćmy jeszcze na chwilę do Dead or Alive 5 Plus. Te na Vicie działać ma w 60 klatkach animacji na sekundę i zaoferuje cross-platformową funkcjonalność w połączeniu z wersją na PlayStation 3, w tym wspólne potyczki online pomiędzy posiadaczami obu maszynek. Co więcej, wystarzy raz zapłacić za DLC, by cieszyć się nim tak w dużej, jak i małej wersji DoA 5.

 

 

Tagi: dead or alive 5 plus ninja gaiden sigma 2 plus Team Ninja tecmo koei