Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 17.01.2013 20:54
Kamen Rider powróci na PS3
496V

Kamen Rider powróci na PS3

Już wiadomo na co nakręcało graczy przed tygodniem Bandai Namco. Okazało się, że będzie to nowa gra na licencji Kamen Rider, niezwykle popularnego japońskiego serialu, którego początki sięgają lat 70-ych. Trailer w rozwinięciu.

xxxxx

Kamen Rider: Battride War jest grą w stylu musou, czyli najprościej rzecz ujmując czymś takim, gdzie w pojedynkę wysyłamy do piachu armie wrogów. Coś jak Dynasty/Samurai Warriors albo One Piece: Pirate Warriors, choć zapowiedź Famitsu, gdzie ukazały się pierwsze materiały, nie wspomina, aby zaangażowane w projekt było tym razem studio Omega Force.

 

Magazyn wspomina, że pojawią się znani bohaterowie z różnych serii (nie zabraknie crossoverów w trybie fabularnym), a podczas walk będzie można robić użytek z motoru, który ma zdmuchiwać płotki i zmieniać formy. Sporo sił włożono poza tym w styl graficzny. Battride War dzięki temu żywo przypomina serial.

 

Japońska premiera odbędzie się w maju, a dostępne będą dwie wersje - zwykła i limitowana. Ta druga zawiera płytę Blu-Ray z 30 kawałkami muzycznymi, które mogą posłużyć jako ścieżka dźwiękowa w grze.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: Bandai Namco kamen rider PLAYSTATION 3