Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 17.01.2013 13:20
ZombiU -  Londyn pochłonął 300 tys. "istnień"
523V

ZombiU - Londyn pochłonął 300 tys. "istnień"

Od czasu listopadowej premiery ZombiU już ponad 300 tysięcy wirtualnych postaci padło łupem szwędających się po zdewastowanym Londynie żywych trupów, o czym poinformował Ubisoft Montpellier. Apetyt reanimowanych ciał zdaje się być nieograniczony.

xxxxx

 

Jednym z najciekawszych motywów w ZombiU jest to, iż po "śmierci" prowadzonej przez siebie postaci przejmujemy kontrolę nad nowym bohaterem z możlwiością odzyskania posiadanych wcześniej przedmiotów przez upolowanie i ubicie swojego poprzedniego, zmienionego w powłóczącego nogami truposza ja. Jeżeli w trakcie całej operacji ponownie spotkamy się ze szczękami kanibalistycznych hord, to ekwipunek przepada bezpowrotnie, a my wskakujemy w skórę kolejnej osoby itd. Zgon zaliczyć jest nietrudno, bowiem zainfekowany Londyn do najbezpieczniejszych miejsc nie należy.

 

Guillaume Brunier z Ubisoft Montpellier pochwalił się tym, iż na serwerach gry leży już ponad 300 tysięcy śmiałków, których londyńskie ulice wcieliły prosto do armii żywych trupów. Całkiem niezły wynik, który wraz z upływem czasu powinien sukcesywnie rosnąć.

Tagi: Ubisoft zombiu