Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 17.01.2013 12:31
Destiny zawita na GDC 2013
520V

Destiny zawita na GDC 2013

Nowy projekt Bungie, Destiny, przedstawił nam się jak na razie od strony fabularnej, która podobnie jak w stworzonym przez studio Halo porusza się w klimatach sci-fi. W kwestii gameplayu mówi się o grze typu MMOFPS, choć oprócz tego, że połączymy siły z innymi śmiałkami przez Sieć nie wiadomo nic. Na szczęście Destiny wraz z nowymi informacjami pojawi się na GDC 2013.

xxxxx

 

Na konferencji swoje miejsce będzie miał panel Brave New World: New Bungie IP, w ramach którego o Destiny opowiadać będą scenarzysta gry Joe Staten i dyrektor artystyczny Christopher Berrett. Deweloperzy skupią się na wizji wykreowanego przez siebie świata i jego drodze od prac koncepcyjnych, aż po kompletne uniwersum. Destiny ma być początkiem serii, której plan wydawniczy rozłożony został na przyszłe 10 lat, jak przeczytać możemy w notce prasowej.

 

Wedle dokumentów, które wyciekły w maju, pierwsza część nowej sagi Bungie ukazać ma się jeszcze na Xboksie 360. Nawet jeżeli okaże się to prawdą, to na gameplay na GDC 2013 nie ma co liczyć. Tak czy siak, oczekiwania są ogromne.

Tagi: Activision Bungie destiny gdc 2013