Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 16.01.2013 19:51
Alpha i Bravo mają niezłego kopa
642V

Alpha i Bravo mają niezłego kopa

Dwóch typów kryjących swoje twarze pod fachowymi maskami, w których każdy napad na bank wyglądałby jak akcja żywcem wyjęta z hollywoodzkiego blockbustera, chwyciło za największe klamki i wskoczyło do najnowszego zwiastuna Army of Two: The Devil's Cartel. Trup ściele się gęsto, a otoczenie sypie aż miło pod dyktando silnika Frostbite 2.0.

xxxxx

Overkill to mechanika, dzięki której Alpha i Bravo po włożeniu konkretnej liczby przeciwników w worki na ciała mogą poszaleć przez pewnien czas na całego, jeszcze mocniej kąsając członków narkotykowego Kartelu nieustannie wypluwanymi seriami pocisków. Trup goni trupa, na bliskim dystansie kosy idą w gardła, sceneria także nie pozostaje bierna i radośnie daje rozszarpywać się kulom i targającym okolicą eksplozjom. Szykuje się naprawdę intensywna jatka w ujęciu TPP. Na wiosnę jak znalazł - datę premiery ustalono na 26 marca br.

 

Przy okazji poznaliśmy też bonusy wchodzące w skład pre-orderowej edycji Overkill - zestawy (gnat i skórka postaci) TAH-9, Overkill, Day of the Dead, którym towarzyszy teczka z kontraktami Overkill, będąca w istocie dodatkową misją co-op.

 

Tagi: Electronic Arts Visceral Games