Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 16.01.2013 11:46
Deep Silver przeprasza zniesmaczonych graczy
2131V

Deep Silver przeprasza zniesmaczonych graczy

Po wczorajszym ujawnieniu ściśle limitowanej Dead Island Riptide Zombie Bait Edition w Internecie zrobił się niemały szum, który zmusił niemieckiego wydawcę do wystosowania oficjalnych przeprosin. Deep Silver szybko zorientowało się, iż swoim kontrowersyjnym pomysłem po prostu poleciało po bandzie.

xxxxx

 

 

Części graczy nie za bardzo spodobał się pomysł figurki przedstawiającej pozbawiony kończyn i głowy tors kobiety, o czym natychmiast dali znać w Sieci. Mnie jakoś specjalnie okaleczony kawałek plastiku nie razi, ba, uważam że zakrwawiona statuetka świetnie współgra z klimatem samej gry, ale wydawcy nie pozostało nic, jak tylko przeprosić urażone osoby i zapewnić, iż podobna sytuacja nie zdarzy się już nigdy więcej.

 

Oficjalne stanowisko Deep Silver względem Dead Island Riptide Zombie Bait Edition:

 

"Najmocniej przepraszamy każdą osobę, która mogła poczuć się urażona Dead Island Riptide Zombie Bait Edition - edycją kolekcjonerską zapowiedzianą dla Europy i Australii. Tak jak wiele firm zajmujących się grami wideo, Deep Silver ma wiele oddziałów w różnych krajach, co przekłada się na różniące się zawartością edycje kolekcjonerskie w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Azji.

 

W przypadku mającej ukazać się w Europie i Australii Zombie Bite Edition, podjęto decyzję dodania szokującej statuetki przedstawiającej tors zombie, który został pocięty w sposób, w jaki wielu naszych fanów rozprawiało się z nieumarłymi przeciwnikami w oryginalnym Dead Island.

 

Szczerze żałujemy tego wyboru. Nieustannie zbieramy opinie tak od fanów Dead Island, jak i międzynarodowej społeczności graczy w związku z trwającymi spotkaniami całego, internacjonalnego zespołu Deep Silver. Obecnie chcemy powtórzyć fanom, społeczności i branży, jak bardzo jest nam przykro i zapewnić, iż do podobnej sytuacji nie dojdzie nigdy więcej."

Tagi: Dead Island Riptide Deep Silver edycja kolekcjonerska Techland