Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 16.01.2013 12:13
Famitsu ujawnia Killer is Dead
880V

Famitsu ujawnia Killer is Dead

Killer is Dead nie zdechł. Po kilku miesiącach ciszy w temacie Famitsu opublikowało nowe informacje i materiały (pierwsze screeny) poświęcone nowej grze Sudy Goichiego.

xxxxx

 

Głównym bohaterem gry jest 35-letni Mondo Zappa, gość parający się eliminowaniem wszelkich szumowin, nie bojący się żadnej roboty. Famitsu opisuje go jako człowieka z dobrym gustem i uwodziciela kobiet. Lubi ponoć niedogotowane jajka.

 

Magazyn przedstawił jeszcze znajomych z pracy Zappy oraz tutejszy czarny charakter. Jest nim niejaki Victor, który chce wpłynąć na ludzkość muzyką. Dźwięki jakie puszcza bowiem z wielkiej wieży mają wypełnić dusze ludzi złymi intencjami.

 

Co do reszty:

 

- Killer is Dead rozgrywa się w nie tak dalekiej przyszłości, gdy możliwe są już regularne loty na księżyc i przebudowy ludzkiego ciała.

- Zrekonstruowana jest np. lewa ręka Zappy, która może zmieniać kształt, ale nie pamięta on tego zdarzenia.

- Z przeciwników będziemy mogli wysysać krew, co da nam możliwość odpalenia specjalnego ataku zwanego Adrenaline Burst.

- System walki opiera się na starciach na bliską odłegłość; Zappa będzie mógł poza tym wykonywać różne akrobatyczne akcje.

- Będzie mógł też zamieniać ciemną materię obecną we krwi wrogów w energię.

- Akcja ma rozgrywać się w różnych miejscach na świecie.

 

Premiera przewidziana jest na lato. Famitsu informuje, że przy następnej okazji wywiadu udzieli Suda Goichi i producent wykonawczy z ramienia Kadokawa Games (wydawcy) Yoshimi Yasuda. W galerii możecie obejrzeć dzisiaj udostępnione materiały z gry.

Tagi: Grasshopper Manufacture PLAYSTATION 3 suda 51 xbox 360