Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 15.01.2013 17:32
Data premiery i edycje specjalne Injustice
1054V

Data premiery i edycje specjalne Injustice

Wydany wiosną 2011 roku reboot Mortal Kombat zarządził po całości, nic więc dziwnego, że zarówno fani smoczej serii, jak i osoby, które z MK dobrze się bawiły, z niecierpliwością wyczekują kolejnej mordoklepki Eda Boona - Injustice: Gods Among Us. Dziś nareszcie poznaliśmy datę premiery gry w Europie oraz zawartość edycji specjalnych z bijatyką od NetherRealm Studios.

xxxxx

 

Warner Bros. podało do wiadomości, że nawalanka z udziałem superbohaterów i złoczyńców z uniwersum DC na Starym Kontynencie ukaże się 19 kwietnia. Przy okazji ujawiono zawartość edycji kolekcjonerskich dla Europy i USA oraz Battle Edition.

 

Kupując European Collector’s Edition za 75 funtów, otrzymamy grę w steelbooku, 23-centymetrową figurkę, komiks Injustice, trzy DLC, a wszystko to zapakowane w metalowym pudełku.

 

 

 

Amerykańską kolekcjonerkę wyceniono na 100 dolarów, a znajdziemy w niej grę, figurkę, komiks Injustice, film animowany oraz 3 DLC.

 

 

 

Dla hardkorowców przygotowano Battle Edition. Za 150 dolarów zostajemy właścicielami gry, trzech dodatków oraz Injustice Fight Stick.

 

Tagi: data premiery edycja specjalna injustice gods among us NetherRealm Studios Warner Bros.