Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 11.01.2013 17:44
Capcom już wie, jakich gier w HD chcą gracze
1306V

Capcom już wie, jakich gier w HD chcą gracze

Kilka dni przed świętami Capcom przeprowadził ankietę, w której należało odpowiedzieć na szereg pytań związanych ze znanymi seriami gier. Firma chciała dowiedzieć się, jakie ze starszych tytułów gracze chcieliby ograć w HD. Dziś żółto-niebiescy są w tej kwestii o wiele mądrzejsi.

xxxxx

 

Christian Svensson stwierdził, że dane, które dzięki ankiecie zebrała firma, są bardzo pomocne:

 

 

"Zaanagażowanie społeczności graczy było fantastyczne, gdyż swoje głosy oddało aż 60 tys. osób. Uważamy tak zarówno ja, jak i japoński oddział firmy. Skoro jesteśmy co do tego zgodni, warto przysiąść i zastanowić się nad wynikami ankiety.

 

Dane, jakie udało nam się zebrać, będą dla nas bardzo pomocne i ukierunkują nasze działania. Będąc szczerym, muszę przyznać, iż niektórymi projektami zajmujemy się już od dłuższego czasu. Teraz muszę tylko przekonać osoby decyzyjne w Japonii przy pomocy tych danych.

 

Tytuły, o które Was pytaliśmy, potrzebują około roku czasu, aby się ukazać, nie chciałbym zatem rozbudzać Waszych oczekiwań zbyt mocno. Powtarzam jednak, iż niektóre pozycje, o które pytaliśmy, znajdują się już są w fazie dewelopingu. Usłyszycie o nich już niedługo."

 

 

To zdecydowanie dobra wiadomość. A teraz dawać mi odświeżone Dino Crisis 2!

Tagi: ankieta Capcom classics hd reedycja