Roger Żochowski Roger Żochowski 14.12.2012 06:50
Piątki z PS Vita - 2 x Bystry jak... + 25 DLC
720V

Piątki z PS Vita - 2 x Bystry jak... + 25 DLC

Jest piątek więc nas, jak to mamy w zwyczaju, rozdane zostaną kolejne kody na PS Vita. Tym razem czeka na Was DLC do gry LittleBigPlanet oraz dwie pełne wersje tytułu, przy którym zaprzęgniecie do pracy szare komórki.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 25 kodów na dodatki oraz dwie większe produkcje. Kody na DLC będziemy rozdawać, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 10:00Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku Bystry jak... zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwsze dwa prawidłowe maile wygrywają pełną grę, a o zwycięzcach poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

 

 

25 x DLC do LittleBigPlanet (Bulldog costume)

 


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 20 kodów na DLC do do LittleBigPlanet (Bulldog costume). Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 10:00.

 

 

2 x kod na pełną wersję Bystry jak...

 

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsze dwie osoby, które prześlą je na maila konkurs@psxextreme.pl zostaną nagrodzone pełną wersją gry Bystry jak...

 

Sprawdź swoją inteligencję.

  • Wznieś się na nowy poziom gry dzięki nowatorskim funkcjom PS Vita, wykorzystywanym w 20 genialnych, ćwiczących umysł grach. Przed tobą również niezwykle ciekawe zadania, oparte na rzeczywistości rozszerzonej.
  • Sprawdź, czy twoja inteligencja przewyższa możliwości znajomych z PlayStation Network lub Facebooka! Rozwiązuj wyjątkowo złożone zagadki logiczne oraz łamigłówki liczbowe, obrazkowe i językowe.
  • Stawiaj własne wyzwania i mierz się z zadaniami innych użytkowników gdziekolwiek się znajdziesz dzięki aplikacji „near".
  • Odkryj siłę własnego umysłu i pnij się w górę w rankingach miasta, kraju lub nawet całego świata.

 

Tagi: konkurs piątki z ps vita scep