SKLEP
Przemysław Ścierski Przemysław Ścierski 22.07.2010 17:07
Za dwa dni premiera nowego numeru!
2529V

Za dwa dni premiera nowego numeru!

Za dwa dni premiera nowego numeru PSX Extreme. A w nim na dwóch stronach przeczytacie test nowego Xboksa 360 S 250GB. KILu sprawdza m.in. głośność pracy, pobór energii, emisję ciepła, przenosi również dane (profil) ze starej konsoli i daje kilka wskazówek dotyczących użytkowania.

xxxxx

Polecamy również lekturę:


- Z wizytą w Alvernia Studios


Ural był w wytwórni filmowej obsługującej rónież developerów gier (People Can Fly, CD Project RED, Techland...). Alvernia Studios to najnowocześniejsze tego typu studio w Polsce, do którego wkrótce zapukają developerzy z całej Europy.

 


- Sesja mocapu z CD Projekt RED


Przypatrujemy się sesji mocapowej którą CDP Projekt RED przeprowadził dla potrzeb gry Wiedźmin 2: Zabójcy Krolów. Ural wyjaśnia jak to wszystko działa w praktyce.

 


- Trójwymiar w imadle!


Termin 3D nabiera nowego znaczenia. Już nie chodzi o polygony i 3-ci wymiar, ale o głębie obrazu, która jest widoczna dzięki specjalnym okularom i TV, oraz konsoli z nowym firmware i spatchowanymi grami. Ile kosztuje telewizor, jak działa, jakie są mankamenty, w jakich rozdzielczościach pracują gry i wiele wiele innych zagadnień wyjaśnia Ural.

 

 

- PlayStation Move czy Microsoft Kinect?

Butcher, po testach w Los Angeles, podsumowuje to co już wiemy a zarazem próbuje odpowiedzieć na pytanie, który z kontrolerów jest lepszy i dla kogo skierowany.

Tagi: psx extreme