Roger Żochowski Roger Żochowski 28.09.2012 10:20
Piątki z PS Vita: Gravity Rush + 20 Minisów
493V

Piątki z PS Vita: Gravity Rush + 20 Minisów

Witamy Was w kolejny Piątek z PS Vita i jak zwykle zapraszamy do zabawy wszystkich posiadaczy handhelda Sony. Dzisiaj do upolowania czeka Gravity Rush oraz 20 Minisów. Do dzieła!

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 20 kodów na Minisy oraz jedna pełna gra. Kody będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 12:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku dużych gier zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila [email protected] (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") -pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 

20 x Minis  5-in-1 arcade hits

 

W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 20 kodów na Minisy ( 5-in-1 arcade hits).  Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 12:00.

 

 

Kod na pełną wersję Gravity Rush!

 

Odnajdźcie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila [email protected] zostanie nagrodzony pełną wersją gry Gravity Rush


Wkrocz do mistycznego miasta Hekseville i odkryj swoje moce przełamywania grawitacji.

 
Weź udział w epickiej przygodzie, posługując się umiejętnościami wykorzystującymi niezwykłe metody sterowania systemu PlayStation Vita.
Manipuluj siłami grawitacji i przestrzenią 3D.
Raduj oczy oryginalnym stylem graficznym opartym na japońskich i europejskich animacjach.

Tagi: konkurs piątki z ps vita playstation vita scep