Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.09.2012 14:32
Kolejne grube lata dla PlayStation 3
1509V

Kolejne grube lata dla PlayStation 3

John Koller jest ostatnio na fali. Wpierw wyskoczył z twierdzeniem, iż PS3 wraz z Vitą zaoferować może to samo, co Wii U, następnie przekazał info o tym, że wielu graczy z obozu Microsoftu kręci najnowszy model stacjonarnej konsoli Sony, a teraz zapewnia o mocnym wsparciu dla niej przez kolejne trzy lata. W końcu jest marketingowcem.

xxxxx

 

Dla kogoś, kto w grach wideo nie siedzi od wczoraj, nie jest żadną niespodzianką, iż japońska firma nie uśmierca swoich konsol jednym strzałem, gdy tylko pojawi się nowa wersja sprzętu. Koller zapowiedział, że posiadacze PlayStation 3 mogą oczekiwać wielu świetnych gier first-party w przeciągu następnych dwóch, trzech lat:

 

"W czasie kolejnych dwóch, trzech lat PlayStation 3 zaoferuje niewiarygodny line-up. Wiele rzeczy od studiów first-party nie zostało jeszcze zapowiedzianych. Będziemy wspierali PS3 przez najbliższe kilka lat, a nawet i dłużej - dopóki w wymiarze dewelopingu wciąż będzie wrzało. Już dziś mogę wam powiedzieć, że w produkcyjnym kotle jest bardzo, ale to bardzo gorąco i zbliża się wiele świetnych gier."

 

O jakie gry chodzi? Nie wiadomo. Nie pozostaje nic, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać na nowe zapowiedzi. Czyżby 10-letni cykl życia PS3 rzeczywiście okazał się funkcjonowaniem sprzętu na pełnych obrotach przez całą dekadę, a nie tylko okazyjnymi prezentami od Sony dla odchodzącego w niepamięć emeryta? 

Tagi: john koller PlayStation 3 sony