Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 21.09.2012 16:00
Metal Gear Rising w języku Szekspira
712V

Metal Gear Rising w języku Szekspira

Zax wrzucił wczoraj nowy, rewelacyjny zwiastun Revengeance. Dziś możemy obejrzeć cały materiał w języku angielskim, wkręcając się w kontekst fabularny najnowszej odsłony serii, w której mimo hektolitrów sztucznej krwi i fruwających członków pokonanych oponentów, nie zapomniano o angażującej historii.

xxxxx

Jako że pracownicy Platinum Games zwykli traktować scenariusze do swoich gier w kategoriach marginalnych, pieczę nad historią Raidena sprawują spece z Kojima Productions. Oprócz szerszego zarysu historii, dowiadujemy się o nowych antagonistach, którzy od zawsze stanowili jeden z wyróżników każdej części. Od siebie dodam, że są to kolejno: Samuel Hernandes (gość z kucykiem, który obił naszego cyborga), Sundowner (łysy madafaka z mieczem), Mistral (lala z biczem) oraz Monsoon (gość z rozkładającymi się kończynami).

 

W kwestii samej rozgrywki cieszy obecność sekcji polegających na cichym eliminowaniu wrogów, "epicznie" zapowiadające się walki z bossami, a nade wszystko - dynamika deklasująca samego Vanquisha, czyli poprzednią produkcję Platynowych. Osobiście bardzo się cieszę na udanie zapowiadający się skok w bok słynnej serii, a ojcowie Bayonetty zasłużyli sobie ode mnie na pre-order i dobrą flachę.

 

Tagi: Konami metal gear rising: revengeance platinum games