Roger Żochowski Roger Żochowski 20.09.2012 12:59
Piłka nożna wchodzi na kolejny level
3112V

Piłka nożna wchodzi na kolejny level

Inazuma Eleven to seria, którą kochają fani piłki nożnej w zwariowanym wydaniu. Na Tokyo Game Show seria dość mocno zaznaczyła swoją obecność - w rozwinięciu znajdziecie trailery aż trzech odsłon szykowanych na konsole Nintendo.

xxxxx

 

Na dobry początek leci Inazuma Eleven GO 2: Chrono Stone, która podobnie jak Pokemony zmierza na 3DS-a w dwóch wersjach różniących się od siebie między innymi zawodnikami - Neppuu (Hot Wind) i Raimei (Thunder). Głównym bohaterem będzie Tenma (znany z Inazuma Eleven GO), a gra zadebiutuje w Japonii 13 grudnia tego roku.

 

 

W dalszej kolejności na tapetę trafia trylogia klasycznego Inazuma Eleven, czyli Inazuma Eleven 1,2,3 Legend of Mamoru Endo. Wszystkie trzy tytuły pierwotnie ukazały się na DS-a, teraz zaś trafią w zremasterowanej formie do rąk użytkowników 3DS-a. Japońska premiera 15 listopada, więc warto trzymać kciuki za to, by składanka trafiła także na Zachód.

 

 

Na koniec zaś zostawiłem sobie Inazuma Eleven Go Strikers 2013. Gra pojawi się pod koniec grudnia na Wii (Japonia). Ja przypomnę tylko, że pierwsza część Inazuma Eleven Strikers trafi do Europy 28 września tego roku. Dla uzupełniania informacji dodam, że seria Strikesr gameplayowo różni się od strategiczno-erpegowych odsłon z handheldów, stawiając na arcede'owe potyczki z wykorzystaniem super-zdolności.

 

Tagi: inazuma eleven go inazuma eleven strikers level 5 Tokyo Game Show 2012