Roger Żochowski Roger Żochowski 19.09.2012 19:03
Kogo Sony zaprosiło na premierę LBP Vita?
889V

Kogo Sony zaprosiło na premierę LBP Vita?

Obrodziło nam w tym miesiącu w eventy. Po imprezie w salonie Porsche przyszedł czas na Sony, które z okazji premiery przenośnej wersji LittleBigPlanet zorganizowało huczną premierę w warszawskiej Arkadii. Ciekawi kogo tym razem SCEP zaprosił "na salony"?

xxxxx

 

Imprezy, na których pierwsze skrzypce grają tzw. polscy celebryci są może i medialne, ale ciężko jest z nich wynieść coś pożytecznego jeśli chodzi o naszą branżę. Tym bardziej ucieszyłem się, gdy Sony obwieściło nam, że na premierze przenośnej wersji LBP próżno będzie szukać Ibiszów, Janiaków czy innych Mroczków. Skąd ta metamorfoza? Nieważne. W zamian pojawili się bowiem deweloperzy odpowiedzialni za serię z Sackboyem w roli głównej, z którymi mogliśmy bez przeszkód porozmawiać.

 

O ile jednak męska część gości z zagranicy (w składzie Tom'O'Connor, Mattias Nygren i Elliott Ligner), nie poruszyła naszych zmysłów, tak Jen Timms z United Front Games (obecnie pracuje nad LittleBigPlanet Karting) jak najbardziej. Nie wspominając uroczej Pani Moniki z Sony, która umilała nam rozmową wyczekiwanie na wywiady. Poniżej krótka relacja wideo, okraszona gameplayami i niezbyt wyszukanymi przemyśleniami.

 

 

Recenzję LittleBgPlanet na PS Vita przeczytacie w nadchodzącym numerze PSX Extreme, czemu towarzyszyły będą także wywiady, które udało nam się przeprowadzić na imprezie.

Tagi: littlebigplanet karting littlebigplanet vita polska