Dawid Mroczko - praktykant Dawid Mroczko - praktykant 16.09.2012 18:58
DLC do Skyrim na PS3 pod znakiem zapytania
769V

DLC do Skyrim na PS3 pod znakiem zapytania

Wielbiciele magicznego świata wykreowanego przez ekipę z Bethesdy z niecierpliwością oczekują na dopieszczenie wszelkich aspektów rozszerzenia Dawnguard. Okazuje się, że twórcy napotkali problemy, przez które DLC może nie ujrzeć światła dziennego.

xxxxx

 

Deweloperzy podali do wiadomości publicznej, że dodatek nie działa prawidłowo, co może również oznaczać problemy z innymi rozszerzeniami na konsolę Sony. Dotyczy to też DLC Hearthfire, którym już zostali obdarowani posiadacze Xboksa 360. Programiści jednak nie odpuszczają i pracują w pocie czoła, aby udostępnić wszystkim stabilną wersję. Oto stanowisko. jakie przyjął Pete Hines z Bethesdy:

 

"Nie jest to sytuacja, w której szybko się coś zmieni. Dlatego stwierdziliśmy, że nie jesteśmy pewni. Nie ma szybkiego/łatwego rozwiązania. […] Będziemy próbować dalej, aby zadziałało. Jeszcze się nie poddaliśmy."

 

Dalsze opóźnienia nie nastawiają pozytywnie - pozostaje jedynie czekać i nie tracić nadziei na to, że Dawnguard oraz Hearthfire zostaną ukończone i udostępnione.

Tagi: Bethesda elder scrolls v: skyrim