DLC dla Final Fantasy XIII - część II

News
743V
DLC dla Final Fantasy XIII - część II
KOMODO | 24.03.2010, 10:40

Zachęcony wczorajszymi doniesieniami na temat bonusów dla użytkowników Xboksa 360, którzy zadali sobie trud rejestracji gry, jako posiadacz PlayStation 3 postanowiłem sprawdzić co otrzymają właściciele platformy Sony. Okazuje się, że coś zupełnie innego.

Zachęcony wczorajszymi doniesieniami na temat bonusów dla użytkowników Xboksa 360, którzy zadali sobie trud rejestracji gry, jako posiadacz PlayStation 3 postanowiłem sprawdzić co otrzymają właściciele platformy Sony. Okazuje się, że coś zupełnie innego.xxxxx

 

Spodziewałem się - analogicznie - wdzianek dla ludzików w PlayStation Home, a tym milej zaskoczyłem się, że zamiast tego otrzymałem specjalny kod, który można wykorzystać w dwojaki sposób. Pierwszym jest wstrzymanie się do premiery Final Fantasy XIV, gdzie posłuży jako aktywacja dla "specjalnego przedmiotu" w grze, drugim zaś zwiększona szansa na zajęcie fotela testera kodu beta czternastej części Final Fantasy! Nie gwarantuje on niestety 100% pewności na załapanie się do testów, ale przez wzgląd na popularność "Trzynastki" można to przecież zrozumieć. Co wybieracie?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych