Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 12.09.2012 20:56
Multiplayer musi być
391V

Multiplayer musi być

Nie da się nie zauważyć jak dodatki społecznościowe wpływają na gry. Prezes Insomniac Games, Ted Price poszedł o krok dalej - twierdzi że w związku z rosnącą powszechcnąścią opcji społecznościowych nie wyobraża sobie tworzenia gier tylko i wyłącznie dla jednego gracza.

xxxxx

 

Oczywiście nie miał na mizji porzucenia tworzenia gier singleplayerowych. Ted Price  w tym momencie po prostu nie widzi innej opcji niż tworzenie trybu wieloosobowego w swoich grach. Mówi:

 

"Nie potrafię sobie wyobrazić tworzenia gry skierowanej tylko i wyłącznie dla jednego gracza. Rynek się zmienił. Jako gracze zawsze chcieliśmy korzystać z opcji społecznościowych. Dzięki kierunkowi w którym poszła technologia - teraz dużo łatwiej jest zagrać z drugim graczem. Wiąże się to także z łatwiejszym tworzeniem trybów wieloosobowych przez twórców. Moim zdaniem granie ze znajomym jest po prostu przyjemniejszym doznaniem.

Rozumiemy że wielu graczy bardziej interesuje się trybem singleplyer. Ja również kocham oba tryby rozgrywki. Myślę że nasza gra Fuse będzie dobra na polu zarówno rozgrywek sieciowych jak i tryby jednoosobowego - bez ustępstw w którąkolwiek stronę".

 

O Fuse pisaliśmy wcześniej. Zobaczymy czy faktycznie oba tryby będą równie dobre.

Tagi: fuse Insomniac Games