Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 04.09.2012 14:54
Gibeau: "Nowa generacja jest spektakularna"
1653V

Gibeau: "Nowa generacja jest spektakularna"

Szef Elektroników, Frank Giebeau, podzielił się ze światem swoją opinią na temat przyszłej generacji konsol. I ta jest bardzo pochlebna, bowiem branżowy rekin określa nowe systemy jako "spektakularne.", Wcześniej Gibeau podał, że spodziewa się, iż oba next-geny (PS4 i X720) pojawią się na rynku w przyszłym roku.

xxxxx

 

Na razie musimy wierzyć wszystkim na słowo, aż do czasu, gdy rozwiąże się wór pełen przepięknych trailerów mających nakłonić nas na wyłożenie gotówki na nowy sprzęt. Oto co do powiedzenia w temacie przyszłej generacji miała szycha z EA:

 

"Kiedy wypuszczasz nowe IP musi ono odznaczać się czymś naprawdę niezwykłym, a to jest łatwiejsze do osiągnięcia, gdy działa się na nowej technologii z nowymi możliwościami. To najdłuższy cykl, jaki ktokolwiek z nas widział i dotarliśmy do punktu pewnego zamieszania, gdzie ludzie zastanawiają się nad tym co będzie następne. Widziałem maszynki, dla których budujemy gry i są one spektakularne. Czwarta generacja sprzętu to ogromne możliwości, które doprowadzą do znacznego rozwoju branży."

 

Człowiek odpowiedzialny za EA Games, EA Sports, Maxis i BioWare zwrócił także uwagę na wzrost znaczenia tabletów i telewizorów zdolnych łączyć się z Siecią w sektorze gamingowym. Dla Electronic Arts nie jest to jednak żaden problem, bowiem firma planuje wydawać swoje gry na wszystkich platformach.

Tagi: electronic arts frank gibeau next-gen playstation 4 xbox 720