Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 03.09.2012 20:30
Mass Effect 3 na WiiU bez 1080p
824V

Mass Effect 3 na WiiU bez 1080p

Mass Effect 3 - ostatnia część trylogii ukazała się już dosyć dawno, bo w marcu. Oczywiście premiera dotyczyła Xboxa 360, PlayStation 3 oraz PC. BioWare zapowiedziało także że ME3 ukaże się już na starcie najnowszej konsoli Nintendo - Wii U.

xxxxx

 

Niestety - zła wieść dla osób które odwlekały zakup Mass Effect 3 do premiery WiiU. Prezes firmy Straight Right (robiąca konwersję dla BioWare) powiedział prosto z mostu - "Gra ruszy w 720p". A więc największą możliwą rozdzielczością ostatniej części trylogii Mass Effect na Wii U będzie tylko 720p - a nie jak wcześniej zapowiadano 1080p.

 

Cóż, wziął nazwę swojej firmy dosyć dosłownie i wymierzył prawy prosty w twarz fanów Nintendo oraz uniwersum ME.  Jakich jeszcze "rewelacji" dostarczy nam zbliżająca się premiera tej...niekonwencjonalnej konsoli?

 

Ze swojej strony mogę dodać żę Assassin's Creed III także jakością (jeśli chodzi o grafikę oczywiście) na WiiU także nie grzeszy. Obok, dla porównania - włączona była wersja na PS3 która prezentowała się zauważalnie lepiej. 

Tagi: BioWare mass effect 3 wii u