SKLEP
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 06.07.2010 17:43
Xboksy 360 w hotelach Novotel
768V

Xboksy 360 w hotelach Novotel

Podczas swych licznych w ostatnich latach wizyt w rozmaitych europejskich hotelach, widok w pokoju PlayStation 2, GameCube'a czy Nintendo 64 już dawno przestał mnie dziwić. Sieć hoteli Novotel w Polsce właśnie wyszła z podobną inicjatywą i zapachniało Europą... Prawie.xxxxx

 

Jak wyczytałem w otrzymanej informacji prasowej, polski oddział Novotelu poszedł nawet krok dalej - bo swoim gościom oferuje Xboksy 360. Napisałem jednak "prawie", bo konsole nie są dostępne w pokojach, a w postaci standów dla 2 graczy w hotelowych lobby - widocznie nie można mieć wszystkiego naraz. Na początek dobre i to - poniżej treść notki:

 

"Konsole Xbox na wyposażeniu hoteli Novotel
 
Znana z innowacyjności marka Novotel wyposażyła swoje hotele w konsole Xbox 360. Fani gier mogą poświęcać się więc swojemu hobby także podczas pobytów w hotelu.  
 
Konsole Xbox 360 pojawiły się ostatnio we wszystkich hotelach marki Novotel w Polsce. Ustawione w lobby, w formie wygodnych do gry terminali, idealnie pasują do nowocześnie zaaranżowanych hotelowych wnętrz. Oblegane są nie tylko przez dzieci, nieco starsi goście równie chętnie ścigają się samochodami lub strzelają gole w wirtualnym świecie. Dla wszystkich, którzy nie mogą żyć bez komputera lub Internetu ważną informacją jest też to, że mając ze sobą własnego laptopa, w hotelach Novotel można korzystać z przewodowego lub bezprzewodowego Internetu. Jeżeli nie mamy laptopa, to też nie jest problem. Dużą popularnością cieszą się kąciki internetowe, zaaranżowane w hotelowych lobby. Ale Internet i Xboksy to zaledwie niewielka część tego, co proponuje marka Novotel dla rodzin z dziećmi.(...)"
 
Jest dobrze - ale zawsze może być lepiej. Gdybym chciał pyknąć sobie partyjkę Left 4 Dead 2 przed snem, nie bardzo miałbym ochotę siedzieć w szlafroku w hotelowym lobby... Chociaż z drugiej strony - może byłaby to okazja do zawarcia ciekawych znajomości?
 

Tagi: novotel xbox 360