Roger Żochowski Roger Żochowski 03.08.2012 08:00
Piątki z PS Vita - Unit 13 + 30 kodów
1038V

Piątki z PS Vita - Unit 13 + 30 kodów

Witamy was wszystkich w kolejnej odsłonie piątków z PlayStation Vita. Niebieski kolor portalu przypomina o tym, że do zgarnięcia czekają kolejne kody. Tym razem na Unit 13 i kieszonkowego Motorstorma.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 30 kodów na DLC oraz jedna pełna gra. Kody na minisy będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 11:00.Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku dużych gier zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") -pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).

 


30 x DLC do Motorstorm RC


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na DLC do Motorstorm RC (Zestaw Elitarnych Pojazdów 2). Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 11:00.

 

Doświadcz zupełnie nowego podejścia do jednej z najsłynniejszych gier rajdowych na PlayStation.

  • Posmakuj unikalnej mieszanki rozgrywki w starym i nowym stylu w grze wyścigowej z widokiem z góry, w której znajdziesz klasyczne pojazdy oraz miejsca znane z serii MotorStorm.
  • Stwórz prywatną kolekcję motorów. W tym celu zdobywaj medale w grze i pobieraj nowe pojazdy z PlayStation Store.
  • Stań do rywalizacji z użytkownikami PlayStation Vita i PlayStation 3 w trybie CrossPlay (rozgrywki międzyplatformowej) i wespnij się na szczyty rankingów online. A wszystko to poprzez PlayStation Network.

 

 

Kod na pełną wersję Unit 13!

 

Dzisiaj wyjątkowo macie jeszcze trzeci cel. Odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Unit 13. Powodzenia!


Witaj w Unit 13: elitarnym oddziale sił specjalnych.

  • Rozgrywaj scenariusze odzwierciedlające rzeczywiste wydarzenia znane z mediów, przenikając do najbardziej wymagających stref działań wojennych, w jakich może się znaleźć żołnierz.
  • Celuj, strzelaj i poruszaj się z niezwykłą precyzją dzięki dwóm drążkom analogowym systemu PlayStation Vita.
  • Dostosuj się do codziennie ulegających zmianie celów i zaproś towarzysza, by dołączył do bitwy dzięki łączności 3G i trybowi współpracy (Co-op Mode) dla dwóch graczy.

Tagi: konkurs playstation vita polska scep