Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 01.08.2012 10:52
GameArts robi grę F2P na Vitę
446V

GameArts robi grę F2P na Vitę

Twórcy Grandii są niewątpliwie jednym z najbardziej płodnych studiów jeśli chodzi o wsparcie nowego handhelda Sony. W tym tygodniu zapowiedzieli swój trzeci tytuł -- po Ragnarok Odyssey i Dokuro -- powstający z myślą o Vicie: Picotto Knights.

xxxxx

Gra będzie side-scrollowanym action-RPG-iem przypominającym tytuły z gatunku hack'n'slash. Na początku kreujemy własnego Picotto-rycerza spośród wielu dostępnych elementów, po czym możemy spróbować swoich sił w trybie online lub offline. GameArts obiecało ponadto tryb kooperacji dla maks. czterech graczy, system rozwoju oraz ponad 400 postaci.

 

Famitsu, gdzie znalazła się zapowiedź, nie sprecyzowało (a przynajmniej nie sprecyzowały tego skróty ich materiału pojawiające się w japońskim internecie) na czym konkretnie studio ma zarabiać, ale zostało nam obiecane, że "podstawę" da się przejść bez dokupowania dodatków, które -- tak swoją drogą -- będą udostępniane regularnie.

 

Picotto Knights ukaże się najprawdopodobniej tylko w wersji cyfrowej, choć jeszcze nie podano kiedy dokładnie. Za grę odpowiada nowy zespół w ramach GameArts, który chce "połączyć przyjemność grania w tytuły zręcznościowe z grafiką dobrej jakości". Screeny już udostępniono, więc możecie rzucić na nie okiem poniżej.

 

Tagi:

Nie przegap