Jan Sieracki Jan Sieracki 06.07.2012 22:08
Kolejny remake Halo w drodze!
898V

Kolejny remake Halo w drodze!

Są tacy, dla których Halo 4 to za mało? Pewnie tak. W sieci pojawiła się zatem plotka (nawet bardzo prawdopodobna plotka), że twórcy pracują już nad czymś więcej. Czymś, co w tytule nosić będzie jakże wdzięczną nazwę "Anniversary Edition"...

xxxxx

Official Xbox Magazine wpadł podobno na pewien trop i donosi, iż panowie z 343 Industries pracują już nad "Halo 2: Anniversary Edition".

 

"Podążając sukcesem remake'u Halo: Anniversary, 343 Industries rozpoczyna pracę nad produkcją Halo 2: Anniversary Edition." - możemy przeczytać.

 

 

Jak sama nazwa wskazuje, gra powinna zostać wydana w rocznicę. Ta przypada jednak dopiero w 2014 roku. Patrząc z tej perspektywy, 343 Industries daje nam czas na nacieszenie się Halo 4 przez ponad rok, po czym mocno uderzą z odpicowaną wersją drugiej części gry z serii. Szczerze mówiąc bardzo chętnie zagram znowu w Halo 2, natomiast podrasowana grafika (o ile możemy na taką oczywiście liczyć) to dodatkowa zaleta.

Prace nad projektem trwają na razie w sekrecie, o ile oczywiście informacja podana przez Official Xbox Magazine jest prawdziwa. Czekamy na oficjalne potwierdzenie wiadomości.

Tagi: 343 Industries anniversary edition halo plotka remake

Nie przegap