PS Plus na styczeń. 3 gry dostępne do pobrania [Aktualizacja #1]

News
6801V
PS Plus na styczeń. 3 gry dostępne do pobrania [Aktualizacja #1]
Iza Łęcka | 04.01, 11:09

Deep Rock Galactic debiutuje dzisiaj na PlayStation 5 i PlayStation 4, dzięki czemu gracze już teraz mogą pobrać produkcję przygotowaną przez Ghost Ship Games. Tytuł jest dostępny w ramach styczniowej oferty PS Plus.

Na dobry początek nowego roku klienci PS Plus otrzymali możliwość wkroczenia w nowy świat opracowany przez duńskie studio. Deep Rock Galactic zadebiutowało już wcześniej na PC i Xboksach, natomiast obecnie nadszedł czas na premierę na konsolach Sony. Pozycja jest dostępna w katalogu PlayStation Plus.

Pozostałe produkcje zostaną odblokowane około godziny 13:00. Zwróćmy uwagę, że Deep Rock Galactic w klasycznej sprzedaży zostało wycenione na 134 zł, jednakże w sklepie Sony znajdziemy jeszcze dwa wydania – Deluxe Edition (174 zł) i Ultimate Upgrade (249 zł) – w zestawach znajdziemy dodatki, które możemy dokupić osobno.

Na wcześniejszych platformach gra zebrała oceny na poziomie 83-85%. W trakcie rozgrywki wcielamy się w kosmicznych krasnoludów, którzy w kooperacji przedzierają się przez system proceduralnie generowanych jaskiń, zbierając zasoby i walcząc z hordami niebezpiecznych przeciwników. Oferta PS Plus jest znakomitą okazją, by zapoznać się z tytułem, a dodanie kooperacyjnej strzelanki do abonamentu powinno poskutkować zwiększeniem liczby odbiorców.

[Aktualizacja #1]

Gracze mogą także pobrać dwie kolejne gry:

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych