Bully 2 albo kolejny Bully Remaster - społeczność Bully musi szykować się na coś "bardzo przydatnego"

News
1064V
Bully 2 albo kolejny Bully Remaster - społeczność Bully musi szykować się na coś "bardzo przydatnego"
Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 20:41

W temacie Bully od Rockstar Games ciągle się coś dzieje. Firma szykuje się do ogłoszeń.

Cały grudzień jest bardzo ciekawy dla fanów Bully'ego. Rockstar Games poniekąd bawi się z fanami zmieniając chociażby swoje logo - takie czynności były już wykonywane w przeszłości, kiedy to amerykańska firma szykowała się do prezentacji swoich gier.

Teraz atmosferę podgrzał SWEGTA, którego treść na kanale YouTubie jest w większości poświęcona wszelkim analizom czy doniesieniom wokół Rockstar Games. Użytkownik ten stwierdził za pomocą Twittera, że społeczność Bully otrzyma wkrótce specjalną niespodziankę.

Ku zdziwieniu insider oznajmił, że nie jest to - jeszcze - Bully 2, ale wszyscy dostaną coś bardzo przydatnego. Ciężko domyślić się, co dokładnie ma na myśli SWEGTA, bo równie dobrze może to oznaczać kolejny remaster "jedynki", poszlaki dotyczące dwójki, oficjalna zapowiedź Bully 2... można by wymieniać bez końca. 

Inne źródła wspominają, że z racji tego, iż Rockstar Games dobrze żyje z Sony, zapowiedź coś związanego z Bully może odbyć się właśnie na wydarzeniu japońskiej korporacji. Jak wynika z plotek, show PlayStation zostało przeniesione z grudnia na pierwszy kwartał 2022 roku.

Społeczność Bully otrzyma wkrótce specjalną niespodziankę.

Chociaż to jeszcze nie Bully 2, wszyscy dostaną coś BARDZO przydatnego.

Źródło: https://twitter.com/SWEGTA

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych