Główny twórca Elden Ring nie zagra w pełną wersję swojej gry - deweloper wyjaśnia dlaczego

News
3600V
Główny twórca Elden Ring nie zagra w pełną wersję swojej gry - deweloper wyjaśnia dlaczego
Mateusz Wróbel | 26.12.2021, 20:17

Twórca Elden Ring wyjaśnił, dlaczego nie zagra w swoje dzieło po jego oficjalnej premierze.

Elden Ring to bez wątpienia jeden z najsilniejszych kandydatów do GOTY 2022. Odpowiadają za niego mistrzowie w swojej dziedzinie na czele z Hidetaką Miyazaki, który od 2014 roku jest szefem From Software. W najnowszym wywiadzie - w 367 numerze magazynu Edge - twórca Soulsów udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi.

Miyazaki stwierdził, że nigdy nie zagra we własną grę, gdy ta ujrzy już światło dzienne. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to sporym zaskoczeniem, bo kto nie chciałby po wydaniu swojego tytułu patrzeć, jak wygląda finalna, premierowa wersja pozycji, nad którą dłubał przez ostanie lata, ale Japończyk podchodzi do całej sprawy zdecydowanie inaczej:

Wiesz, prawdopodobnie nie skończę grać w Elden Ring, ponieważ jest to produkcja, którą sam stworzyłem… Nie poznałbym żadnej z niewiadomych, których doświadczy nowy gracz. Jak powiedziałem wcześniej, nie miałbym ochoty na granie. Ale gdybym jednak się skusił, byłaby to prawie idealna gra, którą chcę.

Miyazaki nie miałby ochoty grać w Elden Ring, ponieważ znałby wszystkie mechaniki pojawiające się w trakcie starć z bossami, sekrety umieszczone w otwartym świecie czy dodatkowe funkcje na pamięć. W takim przypadku nie czułby żadnej satysfakcji z rozgrywki.

Źródło: https://gamerant.com/elden-ring-open-world-miyazaki-wont-play-why/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych