Technologiczne demo Abandoned do pobrania za darmo. Deweloperzy przedstawiają plany

News
2105V
Technologiczne demo Abandoned do pobrania za darmo. Deweloperzy przedstawiają plany
Mateusz Wróbel | 25.12.2021, 15:30

Abandoned wraca do świata żywych. Deweloperzy mają dla nas nowe informacje nt. gry.

Osoby odpowiadające za Abandoned nie mieli łatwego życia. Wokół gry budowano wiele teorii, a gdy nadszedł czas szerszego ujawnienia gry, wszystko się posypało. Twórcy finalnie przeprosili za błędy, ale następnie byli atakowani przez wściekłych fanów, co przełożyło się na to, że zniknęli na pewien czas z mediów społecznościowych.

Deweloperzy postanowili zaktualizować stan prac nad Abandoned w okresie świątecznym, życząc jednocześnie swoim fanom wesołych świąt. Na oficjalnej stronie gry ujawniono, że tajemnicza produkcja doczeka się pełnej zapowiedzi w pierwszym kwartale 2022 roku, a tuż po nowym roku zostanie udostępniony prolog gry za pośrednictwem dedykowanej aplikacji PlayStation 5. Będzie to swego rodzaju technologiczne demo:

Wraz z początkiem nowego roku zaczynamy od Tech Demo w aplikacji Realtime Experience za pośrednictwem aktualizacji poprawiającej działanie tejże aplikacji Realtime Experience, zapewniając tym samym lepsze wrażenia użytkownikom. Tech Demo zademonstruje technologię Abandoned w czasie rzeczywistym, prezentując efekty wizualne, dźwięk i funkcję dotykowego sprzężenia zwrotnego kontrolerów bezprzewodowych DualSense, która dodaje wiele możliwości dla horrorów.

Brzmi to dość ciekawie i co najważniejsze - jak zauważył profil PlayStation Game Size na Twitterze - technologiczną demonstrację można już pobierać. Przy wiadomości podsumowującej umieszczono również obraz kobiety, więc można założyć, że w pewien sposób na niej zostanie skupiony nadchodzący pokaz.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/abandoned-ps5-game-blue-box-update/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych