Assassin's Creed Origins zadziała w 60 fps na PS5 i XSX|S. Ubisoft zapowiada rozwój serii

News
2501V
Assassin's Creed Origins zadziała w 60 fps na PS5 i XSX|S. Ubisoft zapowiada rozwój serii
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2021, 15:20

Ubisoft świętuje dzień serii Assassin's Creed i zapowiada rozwój kolejnych projektów. Firma nie zapomina o starszych historiach i Assassin's Creed Origins otrzyma wsparcie 60 klatek na sekundę. Gracze mogą szykować się na kolejne historie.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak dużych zapowiedzi od Ubisoftu w temacie uniwersum Assassin's Creed – firma zapewniła Assassin's Creed Crossover Stories oraz szykuje graczy na Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec.

Na 21 grudnia przypada oficjalny dzień serii Assassin's Creed, więc korporacja postanowiła właśnie podziękować graczom za wsparcie. Firma podkreśla, że Assassin's Creed Valhalla otrzyma kolejne nowości, a w przyszłości świat skrytobójców zostanie rozbudowany:

„Szczęśliwego #ACDay

Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem, czy dopiero odkryłeś Assassin's Creed, chcemy Ci podziękować za bycie częścią tej społeczności.

Wasze nieustanne wsparcie, pasja i wrażliwość każdego dnia dodają nam otuchy.

Czekajcie na więcej w AC Valhalla i ekscytującą przyszłość dla AC”.

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ okazuje się, że Assassin's Creed Origins otrzyma aktualizację, która zapewni wsparcie 60 klatek na sekundę. Jak wiadomo deweloperzy w taki sposób wykorzystują moc najnowszych konsol Sony oraz Microsoftu.

„Zamierzamy również dodać obsługę 60 klatek na sekundę w Assassin's Creed Origins, więc bądźcie czujni!”

Źródło: Twitter: assassinscreed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych