Roger Żochowski Roger Żochowski 30.06.2010 10:11
Saints Row 3DS również na Xboksie 360
517V

Saints Row 3DS również na Xboksie 360

Wygląda na to, że nie wszystkie gry na 3DS zapowiedziane podczas tegorocznych targów na E3, zmierzają tylko i wyłącznie na przenośną konsolę Nintendo. Dziś dowiedzieliśmy się, że Saints Row 3DS pojawi się również na Xboksie 360.xxxxx
 

 

Okazuje się bowiem, że Saints Row 3DS będzie tak naprawdę prequlem do trzeciej odsłony serii, której premiera zapowiedziana została na 2011. Mało tego, to właśnie wersja na Xbox Live Arcade była tą podstawową, jednak Nintendo zwróciło sie do THQ o stworzeniem tytułu, który mógłby trafić do bardziej dojrzałych graczy. Firma nie miała co do tego żadnych obiekcji, dzięki czemu można było rozpocząć pracę nad stosownym portem.
 

Danny Bilson z THQ zdradził również, że edycja szykowana na Xbox Live Arcade będzie w jakimś stopniu kompatybilna z pełnoprawną kontynuacją, choć jak na razie nie zdradził żadnych szczegółów. Przypomnijmy, że na podobnym zabieg zdecydowano się w przypadku Red Faction: Armageddon, który również doczeka się prequela dostępnego za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej.

Tagi: saints row 3ds THQ